• O FIRMIE

ZPHU GUDAN – O firmie

Jesteśmy na rynku już od 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych dla zakładów spożywczych i gastronomicznych. Wykonujemy również zbiorniki dla przemysłu spożywczego, olejarni, jak również na indywidualne zamówienie Klienta.Firma zajmuje się także serwisem, przeglądem i remontem linii produkcyjnych i urządzeń takich jak: skręcarki, prasy wulkanizacyjne, maszyny konfekcyjne, itp.

Świadczymy usługi spawania TIG i MAG. Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz firmy zajmującej się obróbką metalu skrawaniem CNC lub ostrzeniem przyrządów.

W naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu budowy stacji uzdatniania wody, zgodnie z dostarczoną przez Klienta dokumentacją techniczną. Do wykonania stacji używamy stali odpornej na korozję, co znacznie wydłuża okres eksploatacji całej instalacji.

Proponujemy Państwu także usługi z zakresu precyzyjnego spawania laserowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie regenerować formy wtryskowe, wykrojniki, stemple i noże, zachowując przy tym żądaną twardość materiału ( w zależności od potrzeb – do 65 HRC). Spawanie laserowe przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego urządzenia HTS Mobile 160.

Firma Gudan to również cieszący się renomą producent balustrad i poręczy ze stali kwasoodpornej, które znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zajmujemy się również wytwarzaniem reaktorów laboratoryjnych oraz reaktorów chemicznych o doskonałych parametrach technicznych. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie, np. reaktory beztlenowe wykorzystywane są do przeprowadzenia procesu fermentacji biomasy.

Nasz fachowy personel doradzi oraz odpowie na każde pytanie dotyczące produkcji i świadczonych przez firmę GUDAN usług. Zachęcamy do konsultacji już na etapie samego pomysłu lub projektu. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, doradzić i wybrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Zespół ZPHU GUDAN